Eliška Svobodová – SEO konzultantka

Zkušenosti z oboru SEO

Eliška Svobodová Kučerová Seo konzultantka

On-line marketingu jsem se věnovala od roku 2012, se specializací na SEO.

Při škole (obor marketing na VŠ v Ostravě) jsem pracovala v Praze v H1.cz. Po studiu jsme začala pracovat pro Blueberry.cz na pozici Inbound Marketing Specialist. V Blueberry.cz jsem se starala klientům o sociální sítě a jejich stránky z pohledu SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Od roku 2015 jsem podnikala na volné noze jako SEO konzultatka, v půlce roku 2022 jsem živnost přerušila. Od roku 2018 (po narození Edy) jsem pracovala z mateřské dovolené hlavně po večerech. Od roku 2020 (po narození Máji) jsme práci postupně omezovala a v říjnu 2022 úplně přerušila.

Nyní se SEO již věnovat nechci, připravuji se na jinou práci…nechte se překvapit 🙂

Můj volný čas

Ráda cestuji a na cestách pracuji. Může se tak stát, že zrovna teď sedím v zahraničí v nějaké kavárně a pracuji na zviditelnění svých klientů. O digitálním nomádství píšeme blog, budu ráda, když si přečtete naše zážitky.

Ráda zkouším adrenalinové sporty (skákací boty, paragliding), ale poslední dobou se držím spíše při zemi. Běhám si jen tak pro radost a občas si zaběhnu nějaký půlmaraton nebo OCR závod (např. Spartan Race, Predator Race nebo Gladiator Race).

Moje největší záliba je teď moje rodina – manžel Vojta, syn Eda a dcera Maruška :-)-

Podporuji neziskovky

Pokud budete mít čas navštivte stránky charitativních organizací, které podporuji. A kdyby jste jim chtěli také pomoc, budu ještě raději.