Online marketing – SEO a sociální sítě

Pracuji v on-line marketingu 4 roky a zaměřuji se na optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO). Pomáhám svým klientům zvyšovat návštěvnost webových stránek a plnit jejich cíle pomocí on-line marketingu.

Kdy vám můžu pomoct?

Pokud chcete aby vás lidé na internetu nacházeli a navštěvovali vaše stránky. Nechci dělat marketing pro vás, chci dělat marketing s vámi. Protože vy jste ten člověk, který ví o svém obchodě nebo projektu nejvíc, proto potřebuji vaši spolupráci. O SEO nebo sociální sítě se vám ráda postarám.

Co nabízím?

SEO – optimalizace pro vyhledávače

o   analýza klíčových frází
o   analýza on-page a off-page faktorů
o   SEO audit
o   struktura webu
o   zadání pro IT
o   zadání pro copywritery
o   konzultace a dlouhodobá spolupráce
o   linkbuilding

Sociální sítě – Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn

o   Správu sociálních sítí a návrh strategie na míru vašemu produktu nebo službě.

Zhodnotím možnosti a vytvořím persóny pro váš produkt a službu. Celý koncept musí kompletně zapadat do všech vašich marketingových a obchodních aktivit na internetu i mimo něj. Před začátkem publikování příspěvků na sociální sítě vytvořím ediční plán, kde budou detailně rozebrány komunikační témata a rozvrh publikací. Z edičního plánu pro sociální sítě budou vznikat příspěvky, které budou tvořit příběh o vašich produktech, službách a vaší společnosti.

o   Školení sociálních sítí

o   školení Facebooku

o   školení Instagramu

o   školení YouTube

o   školení Twitteru

Proč spolupracovat se mnou?

Mám několik let praxi v oboru online marketingu, sleduji nové trendy a vím co funguje a jak to dělat správně. Mám zkušenosti u mnoha klientů, podívejte se na mé reference.

Spolupracuji s dalšími profesionály – copywritery, grafiky, PPC specialisty, analytiky, programátory, kódery, UX designéry a spoustu dalšími specialisty online marketingu a tvůrci webů. Proto dokážeme jít do hloubky v každém oboru a nedělat vše jen povrchně.

Ráda pomůžu i vašemu webu, kontaktujte mě a vymyslíme spolu řešení.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha